Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Filtr wyświetlania:

Odzież z własnym nadrukiem

Bardzo dobrym nośnikiem reklamy jest odzież, na której można nadrukować wysokiej jakości logo firmy, nazwę produktu, czy firmy. Dzięki temu zyskuje się szansę na dotarcie do większego grona klientów. Nasza firma Haftwear z siedzibą w Gdańsku może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nadruku na odzieży, jednakowo roboczej, dziecięcej, a także innych rodzajach ubrań. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają nam wykonywać hafty oraz nadruki, które są niezwykle trwałe i eleganckie.

Odzież reklamowa z wysokiej jakości nadrukami

Haft na odzieży lub nadruk komputerowy, dzięki rozwiniętej technologii można nanieść na różne części garderoby, m.in. koszulki, koszulki polo, bluzy, t-shirty, swetry, koszule, bluzki, polary, softshelle, kurtki, kamizelki, a także ubrania sportowe (spodenki, podkoszulki, spodnie treningowe). Ponadto, wysokiej jakości nadruki można zastosować na odzież dziecięcą, a także odzież roboczą. Jak również na szlafroki, ręczniki oraz torby. W zależności od profilu działalności można zamówić dowolną odzież reklamową z wysoką jakością nadruku. Taką można uzyskać, decydując się na haft komputerowy, druk cyfrowy, nadruk z folii FLEX lub sitodruk. Wszystkie wymienione są gwarancją trwałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne, wielokrotnie pranie, a przy tym są oryginalne i stają się unikatowe.

Wyróżnij swoją firmę

Właścicielowi każdej firmy zależy na tym, aby jego przedsiębiorstwo przynosiło wysokie zyski. Aby tak się stało, należy zainwestować w odpowiednią reklamę. Bardzo dobrym pomysłem są ubrania z własnym nadrukiem. Sami decydujemy jakiej wielkości będzie napis lub logo firmy. To sprawi, że klienci dużo szybciej zapamiętają daną firmę. Odzież dziecięca z własnym nadrukiem, czy odzież robocza z nadrukiem, to bardzo dobry pomysł, aby podkreślić i wyróżnić swój profil działalności. Można ją zakładać w miejscu pracy, na różnego rodzaju eventy lub spotkania. Można zdecydować się, tylko na nadruk nazwę firmy, logo, herb lub wiele innych elementów zdobień. Sami decydujemy, co dokładnie ma zostać nadrukowane. Współczesna technologia pozwala odwzorować nawet najmniejsze szczegóły z projektu.

Ubrania firmowe z logo

Naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby dla prowadzonej działalności zaprojektować oraz zamówić ubrania robocze z nadrukiem firmowym. Dzięki temu firma stanie się bardziej rozpoznawalna na rynku. Poza tym odzież robocza z logo firmy daje możliwość ujednolicić stroje wszystkim pracownikom. To sprawia, że klienci dużo szybciej potrafią zaufać przedstawicielom takiej firmy i uważają ją za profesjonalną. Ponadto, tego rodzaju odzież reklamową można przeznaczyć jako upominek dla stałych klientów. Dzięki temu utrwala on w swojej świadomości wizerunek danej firmy. I co najważniejsze, z punktu widzenia marketingu ubrania firmowe, to nienachalna reklama marki, która przynosi wymierne korzyści. Bardzo sprawnie bowiem przemyca zaplanowane treści marketingowe. Nie wahaj się! Odzież reklamowa z wysokiej jakości nadrukiem to gwarancja sukcesu. Nasza firma Haftwear z Gdańska wyróżnia się na rynku niezwykłą starannością, dokładnością i precyzją. Naszym nadrzędnym celem jest, aby sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami klienci. Zawsze służymy wsparciem, dzielimy się swoją wiedzą i dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości.
Skrzynki na wino
z grawerem
Pieczątka
firmowa
Kubki z nadrukiem
Kubek
Maskotki
Koszulki polo
Damskie
Męskie
T-Shirty
Damskie
Męskie
Bluzy
Damskie
Męskie
Swetry/Koszule/Bluzki
Damskie
Męskie
Polary
Damskie
Męskie
Kurtki
Damskie
Męskie
Softshelle
Damskie
Męskie
Kamizelki
Damskie
Męskie
Sport & Fitness
Damskie
Męskie
Gastronomia
Gastronomia
Czapki
Czapki
Odzież dziecięca
Czapki
Odzież dziecięca
Odzież robocza
Odzież robocza
Szlafroki/ręczniki
Szlafroki/ręczniki
Torby
Torby
Promocja
Promocja