Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Filtr wyświetlania:

Technologie nadruku na ubraniach

Oferujemy rozmaite technologie nadruku na ubraniach. Wszystkie nadruki wykonywane są z niezwykłą starannością i dokładnością. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta, oferujemy:

Proponowany przez nas haft komputerowy jest bardzo trwałą, jednocześnie ekskluzywną formą zdobienia, nadającą odzieży wyjątkowy, niepowtarzalny i estetyczny wygląd. Doskonale sprawdza się na ręcznikach, szlafrokach, a także koszulkach, polarach, kurtkach i czapkach. Dajemy możliwość haftu już przy jednej sztuce odzieży.

Bezpośredni druk cyfrowy to innowacyjna technologia, która zapewnia doskonałą jakość nadruku, niezwykłą jego trwałość, a także pełne odwzorowanie koloru łącznie z przejściami tonalnymi.

Nadruk z folii FLEX to technologia drukowania, która jest odporna na pranie i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia idealne krycie i intensywność koloru.

Poza wyżej wspomnianymi technologiami, oferujemy także drukowanie metodą sitodruku. Wszystkie wykonywane przez nas technologie nadruku na ubraniach są bardzo trwałe i zapewniają estetyczny wygląd. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, a także atrakcyjne – konkurencyjne ceny. Zapraszamy!