Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Filtr wyświetlania:
HaftWear » Odzież reklamowa z nadrukiem » Pieczątka

Pieczątki firmowe

Pieczątki - obowiązek posiadania, a może praktyczny przedmiot ułatwiający funkcjonowanie firmy? To zależy. Prywatny przedsiębiorca nie jest zobowiązany do ich posiadania. W świetle prawa liczy się podpis, a nie pieczątki. Niemniej w każdym biurze są one obecne. Dlaczego? Posiadanie pieczątki firmowej to nie tylko oszczędność czasu, ale również prestiż, profesjonalizm i nośnik danych. Stempel zawierający podstawowe informacje, jak nazwa firmy, imię i nazwisko właściciela, siedziba firmy, REGON czy NIP, stanowi świadectwo wiarygodności, nadaje powagę i moc prawną dokumentom. W końcu posiadanie pieczątki firmowej to wizytówka firmy! Czy istnieją pieczątki idealne? Tak! Spójrz tylko na naszą ofertę. Kompletując nasz asortyment, dbamy o to, aby znalazły się w nim pieczątki, które są czytelne, schludne i eleganckie, wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością i odpornością na intensywną eksploatację.

Pieczątki firmowe z logo na zamówienie

Pieczęć to wizytówka Twojej działalności. Służy do podbijania rachunków, umów i innych dokumentów. Musi być atrakcyjna i… dopasowana do indywidualnych preferencji. Jeśli chcesz, żeby klienci już na pierwszy rzut oka kojarzyli nazwę marki, postaw na pieczątki z logo firmy. Warto pamiętać, że posiadanie pieczątki firmowej bezpośrednio wpływa na wizerunek marki, a jednocześnie może być nośnikiem reklamowym, dzięki któremu zyskasz nowych klientów. Pieczątki dla firm poza funkcją praktyczną mają też olbrzymi potencjał reklamowy. Wystarczy umieścić na nich, poza podstawowymi informacjami, logo firmy! Tylko sobie wyobraź, jak profesjonalnie będzie to wyglądać na różnego rodzaju dokumentach i w akcjach promujących Twoją firmę. W akcji promocyjnej świetnie sprawdzą się też pieczątki firmowe z logo i chwytliwym hasłem reklamowym, zachęcającym do bieżących promocji czy odwiedzenia strony www. Taki zabieg poprawi rozpoznawalność firmy i zachęci klientów do korzystania z jej oferty. W ten sposób połączysz przyjemne z pożytecznym!

Pieczątki imienne

Zakres zastosowania pieczątek imiennych jest szerszy niż pieczątek firmowych. Na takie rozwiązanie powinny zdecydować się osoby wykonujące wolny zawód, pracujące na własny rachunek. Tego typu pieczątki służą do podbijania recept (w przypadku lekarzy) lub wszelkich dokumentów uwierzytelniających. Co ciekawe, stemple imienne można również wykorzystać do celów osobistych. Masz bogatą biblioteczkę i nie chcesz, żeby cenne dla Ciebie książki zaginęły? Oznacz je własnym stemplem! Z pieczątek imiennych najczęściej korzystają:

-detektywi,

-lekarze, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci,

-notariusze, kuratorzy sądowi, rzecznicy czy radcowie prawni,

-pracownicy biurowi, księgowe,

-przedstawiciele handlowi,

-doradcy finansowi,

-architekci.

Choć imienna pieczątka jest bardzo przydatna, nie każdy musi ją posiadać. Obowiązek posiadania własnych stempli ze wzorami uregulowanymi prawnie muszą posiadać lekarze, pielęgniarki, położne, notariusze, kierownicy budowlani czy tłumacze przysięgli. Posiadanie własnej pieczątki imiennej to:

-prestiż i profesjonalizm,

-wiarygodność - jest to dobrze postrzegane przez klientów i kontrahentów,

-komfort - nie trzeba wszystkiego uzupełniać ręcznie,

-wyraz kreatywności - bardzo przydatne w przypadku osób wykonujących zawód artystyczny.

Imienne pieczątki mogą mieć rozmaite kształty i rozmiary - pod warunkiem, że wykonujesz wolny zawód, który nie jest określony konkretnym stemplem. Na takiej pieczątce możesz umieścić dowolne informacje, oczywiście poza podstawowymi, jak imię i nazwisko czy wykonywany zawód. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby umieścić tam hasło reklamowe, motyw przewodni Twojej działalności, adres strony internetowej.

Oferujemy stemple dla działalności gospodarczej

Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie są zobowiązane do posiadania pieczątki, ale… Wiele z tych osób docenia tego typu rozwiązanie. Dlaczego? Bo niesamowicie ułatwia prowadzenie biznesu, pozwala oszczędzić czas, przyspiesza pracę, a jednocześnie pomaga zachować profesjonalizm. Takie pieczątki ułatwiają przede wszystkim akceptację dokumentacji księgowej. Czasami w biegu możemy się pomylić, wpisując NIP czy inne dane. Dzięki pieczątce wszelkie błędy zostaną wyeliminowanie, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu biznesu. Poza tym kontrahenci patrzą przychylniejszym okiem na przedsiębiorców posiadających profesjonalną pieczątkę. Na pieczątce dla działalności gospodarczej muszą znaleźć się:

-nazwa firmy,

-imię i nazwisko przedsiębiorcy,

-adres zawierający kod, ulicę i nazwę miejscowości,

-numer NIP, jeśli jesteś płatnikiem VAT,

-dane kontaktowe, które ułatwią kontakt z Tobą - przede wszystkim telefon i adres e-mail,

-logo - jeśli posiadasz.

Szeroki wybór pieczątek firmowych Trodat

Trodat to pieczątki stworzone dla profesjonalistów, którzy cenią innowacyjne rozwiązania! Jak żadne inne spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów - indywidualnych i biznesowych. Kompaktowe wymiary i komfort użytkowania sprawiają, że pieczątki Trodat aż chce się mieć zawsze pod ręką. I można je mieć! Bez problemu mieszczą się w kieszeni lub damskiej torebce. Co ważne, są tak skonstruowane, że nie ubrudzisz się przy wymianie wkładki tuszującej. Dobra wiadomość dla przedsiębiorców dbających o środowisko - pieczątki Trodat są neutralne dla klimatu, ich produkcja nie przyczynia się do zwiększenia gazów cieplarnianych. Pieczątki Trodat są eleganckie, a jednocześnie trwałe, co oznacza, że są odporne nawet na bardzo intensywne użytkowanie. Ich solidna obudowa zapewnia maksymalną stabilność, a zoptymalizowana płytka tekstowa zapewnia doskonałą jakość odbicia. W ofercie Haftwear znajdziesz nowoczesne, trwałe i niezawodne pieczątki firmowe Trodat - w różnych modelach do wyboru. To Ty decydujesz, jaki kształt, rozmiar, a nawet kolor pieczątki wybrać. U nas pieczątki są dostępne w niemal całej gamie kolorystycznej - od różu i czerwieni poprzez fiolet, zieleń, niebieski na klasycznej czerni i szarości kończąc. Dajemy Ci również możliwość wyboru indywidualnego logo, wzoru lub podpisu, umożliwiając kreatywne podejście do tematu.

Zamów pieczątki online w Haftwear

Sprawdź naszą ofertę i daj się wyróżnić na tle konkurencji. Podkreśl swój profesjonalizm i prestiż, oszczędź cenny czas i zapewnij sobie komfort pracy. Zapraszamy do składania zamówień w sklepie Haftwear - szybko i bezpiecznie! Jeśli będzie taka potrzeba, chętnie doradzimy w wyborze odpowiednich produktów.

Pieczątki firmowe firmy Trodat
Dostepne rozmiary:
Dostepne kolory:

Cena 50,00 zł brutto/szt

Pieczątka okrągła Trodat Średnica 19mm

Imie i Nazwisko

Telefon

E-mail(wymagane)
Zapytanie (ilosc,rodzaj zdobienia,kolor)
Pieczątki firmowe firmy Trodat
Dostepne rozmiary:
Dostepne kolory:

Cena 50,00 zł brutto/szt

Pieczątka Trodat 4911 38x14mm

Imie i Nazwisko

Telefon

E-mail(wymagane)
Zapytanie (ilosc,rodzaj zdobienia,kolor)
Pieczątki firmowe firmy Trodat
Dostepne rozmiary:
Dostepne kolory:

Cena 60,00 zł brutto/szt

Pieczątka firmowa Trodat 4912 47x18mm

Imie i Nazwisko

Telefon

E-mail(wymagane)
Zapytanie (ilosc,rodzaj zdobienia,kolor)
Pieczątki firmowe firmy Trodat
Dostepne rozmiary:
Dostepne kolory:

Cena 60,00 zł brutto/szt

Pieczątka okrągła Trodat Średnica 25mm

Imie i Nazwisko

Telefon

E-mail(wymagane)
Zapytanie (ilosc,rodzaj zdobienia,kolor)
Pieczątki firmowe firmy Trodat
Dostepne rozmiary:
Dostepne kolory:

Cena 70,00 zł brutto/szt

Pieczątka firmowa Trodat 4913 58x22mm

Imie i Nazwisko

Telefon

E-mail(wymagane)
Zapytanie (ilosc,rodzaj zdobienia,kolor)
strony:
1