Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Filtr wyświetlania:
HaftWear » Technologie zdobienia » Haft komputerowy

Haft komputerowy - technologia zdobienia ubrań

Bardzo trwała i ekskluzywna forma zdobienia, nadająca odzieży niepowtarzalny wygląd. Haft reklamowy wykonuje się głównie na czapeczkach, koszulkach polo, polarach, kurtkach, szlafrokach, ręcznikach, torbach itp.

Haft komputerowy - przykładowe nadruki

Haft komputerowy jest najbardziej prestiżową i elegancką formą zdobienia i znakowania odzieży. Nadaje ubraniom wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Jest trwały i niezawodny. Haft komputerowy wykorzystuje się przy ozdabianiu polarów, kurtek, bluz, koszulek, czapek, a także szlafroków i ręczników. Z jego pomocą możemy wyhaftować na Państwa odzieży zarówno logo firmy, herb miasta, jak również znak firmowy, dowolny napis, grafikę lub rysunek.

Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz naszemu zaangażowaniu możemy zagwarantować najwyższą jakość haftów, krótkie terminy realizacji zamówienia oraz atrakcyjne ceny. Wykonujemy wzory na podstawie dostarczonych przez Klientów projektów graficznych. Realizujemy zlecenia od przedsiębiorców i Klientów indywidualnych. Zapraszamy!

Zalety wykorzystania haftu komputerowego:

  • Bardzo trwały
  • Estetyczny i efektowny wygląd
  • Możliwość haftu przy jednej sztuce

Ograniczenia tej technologii:

  • Ograniczona ilość kolorów
  • Niemożliwe jest wyhaftowanie wzorów z dużą ilością szczegółów np.: zdjęć.

Wskazówki dla zamawiających nadruki

Uwaga! Przed wyhaftowaniem zamawianego wzoru istnieje potrzeba zrobienia specjalnego programu sterującego hafciarką. Potrzeby tej nie ma gdy haftujemy napisy z gotowych czcionek. Zalecana minimalna wielkość litery to 4-5mm.